KAYMAYA DİRENÇLİ ELDİVEN - Starline - Starline Tırtıklı Lateks İş Eldiveni E-45
Yeni

Starline Tırtıklı Lateks İş Eldiveni E-45

Yorumlar

Starline Tırtıklı Lateks İş Eldiveni E-45 Özellikleri 

 

Bu ürün, karşılanan standartlara uygun olarak orta dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan ve kullanıcı koruması amacıyla üretilmiş koruyucu bir üründür. Aynı zamanda, sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayabilecek minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Bunlar, kirlenmelerle, mekanik cilt yaralanmalarıyla, sıyrıklarla, zararlı etkilere sahip temizlik maddeleriyle, istisnai ve aşırı koşullar dışındaki atmosferik kontrollerle, zayıf darbeler veya titreşimlerle ilgilidir

Tırtıklı lateks kaplaması sayesinde kuru ve ıslak yüzeylerde mükemmel kavrama sağlar, kaydırma yapmaz. Açık üst yüzeyi sayesinde ellerin hava alması sağlanır.
Astar Malzemesi: 13-G Polyester
Kaplama Malzemesi: Lateks
Bileklik Modeli: Elastiki Bileklik
Renk: Kırmızı/Siyah
 
 

Starline Tırtıklı Lateks İş Eldiveni E-45 Standartları 

 
Bu eldivenler elleri, PPE Direktifi 89/686/EEC’de tanımlanan ana mekanik tehlikelere karşı korumak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürün EN420 (Koruyucu eldivenler için genel gereklilikler ve muayene yöntemleri) ve EN388 (Mekanik Risklere Karşı Koruyucu) testlerinden geçmiştir. 

En 388 mekanik risklere karşı koruma standardı dikkate alındığında bu sembol ile gösterilen ve sembolün altında tanımlanan ABCD harfleri ile gösterilen koruma fonksiyonları anlatılır. Burada bahsedilen;

A. Sürtünme Direnci = 2
B. Kesilme Direnci    = 1
C. Yırtılma Direnci    = 3
D. Delinme Direnci   = 1
 

Starline Tırtıklı Lateks İş Eldiveni E-45Kullanım Alanları 

 
Bir çok endüstride kuru ve ıslak ortam şartlarında çalışanlar için ideal bir eldivendir. İnşaat, cam, nakliye, metal endüstrileri gibi bir çok alanda çok amaçlı olarak kullanılabilirler.
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.