DERİ - KAYNAKÇI İŞ ELDİVENLERİ - Starline - Starline Deri Eldiven E-1208
Yeni

Starline Deri Eldiven E-1208

Yorumlar

Starline Deri Eldiven E-1208 Özellikleri 


Bu ürün 1 koli = 72 çift olarak satılmaktadır. Bu üründe KARGO ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir.

Bu ürün, karşılanan standartlara uygun olarak orta dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan ve kullanıcıyı koruması amacıyla üretilmiş bir üründür.Sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayacak minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Sadece kavrama gerektiren basit işlerde ( örn. vasıta kullanımı ) kullanımak amacıyla tasarlanmıştır. 

Avuç içi cilt deriden imal edilmiştir. Floresan polyester kumaştandır. El üstünde ve parmak uçlarında dikkat çeken reflektör şeritler yerleştirilmiştir. Yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklıdır. Elastik bilekliği sayesinde rahatça giyilip çıkarılabilir.

Avuç İçi: Cilt deri
El Üstü: Florasan polyester kumaş
Bileklik Modeli: Elastik bileklikli
Renk: Sarı-Beyaz
Beden stadandarttır = No 10
 

Starline Deri Eldiven E-1208 Standartları 


Bu eldivenler elleri PPE direktifi 89/686/ EEC'de tanımlanan ana mekanik tehlikelere karşı korumak amacıyla tasarlanmıştır.Bu ürün EN420( Koruyucu eldivenler için genel gereklilikler ve muayene yöntemleri ), EN388 ( Mekanik risklere karşı koruyucu) ve testlerinden geçmiştir.

En 388 mekanik risklere karşı koruma standardı dikkate alındığında bu sembol ile gösterilen ve sembolün altında tanımlanan ABCD harfleri ile gösterilen koruma fonksiyonları anlatılır. Burada bahsedilen;

A. Sürtünme Direnci = 3
B. Kesilme Direnci    = 1
C. Yırtılma Direnci    = 3
D. Delinme Direnci   = 3
 

Starline Deri Eldiven E-1208 Kullanım Alanları 


Bir çok endüstride mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, inşaat, demir-çelik, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir. En üstünde ve parmak uçlarında yer alan reflektör şerit sayesinde gece kullanımları için de uygundur. Kullanacak kişinin dikkat çekmesi sağlanır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.