DERİ - KAYNAKÇI İŞ ELDİVENLERİ - Starline - Kaynakçı Eldiveni E-1201
Yeni

Kaynakçı Eldiveni E-1201

Yorumlar

Kaynakçı Eldiveni E-1201 Özellikleri 
 

Bu ürün 1 koli = 30 çift olarak satılmaktadır. Bu üründe KARGO ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir.

Bu ürün, karşılanan standartlara uygun olarak orta dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan ve kullanıcıyı koruması amacıyla üretilmiş bir üründür. Aynı zamanda, sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayacak minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Bunlar, kirlenmelerle mekanik cilt yaralanmalarıyla, sıyrıklarla, zararlı etkilere sahip olmayan temizlik maddeleriyle, zayıf darbeler veya titreşimlerle ilgiilidir. Bu eldiven yanmaya ve temas ısısına karşı dirençlidir. Kuru cam işleri, seramik, inşaat, mermer ve ağaç sanayilerinde mekanik, yanma ve temas ısısına karşı koruma sağlar. Koruma seviyesi peroformans sonuçlarında belirtilmiştir.

Aşınma, yırtılma ve delinmeye karşı yüksek kalite yarma deriden deriden imal edilmiştir. Isı iletimini azaltan tam kaplı pamuk astara sahiptir. Gizli dikiş yöntemi ile parmak uçlarının açılması engellenmiştir. Yanma direnci yüksektir.

Astar Malzemesi: Pamuk astar
El Üstü: Yarma deri
Bileklik Modeli: Elastik bileklikli
Renk: Sarı
Beden stadandarttır = No 10


Kaynakçı Eldiveni E-1201 Standartları 


Bu eldivenler elleri PPE direktifi 89/686/ EEC'de tanımlanan ana mekanik tehlikelere karşı korumak amacıyla tasarlanmıştır.Bu ürün EN420( Koruyucu eldivenler için genel gereklilikler ve muayene yöntemleri ), EN388 ( Mekanik risklere karşı koruyucu) ve EN407 (Isıl risklere karşı koruyucu) ve EN12477 ( Kaynakçılar için koruyucu eldivenler) testlerinden geçmiştir.

En 388 mekanik risklere karşı koruma standardı dikkate alındığında bu sembol ile gösterilen ve sembolün altında tanımlanan ABCD harfleri ile gösterilen koruma fonksiyonları anlatılır. Burada bahsedilen;

A. Sürtünme Direnci = 4
B. Kesilme Direnci    = 1
C. Yırtılma Direnci    = 4
D. Delinme Direnci   = 4

EN407 Isıl Risklere Karşı Koruyucu 


A.  Tutuşmaya karşı direnç   =   4
B.  Temas ısısı direnci          =   1
C.  Konvektif ısı direnci         =   x
D.  Radyant ısı direnci          =   x
E.  Erimiş metalden gelen küçük sıçramalara karşı direnç  =  x
F.  Erimiş metalden gelen büyük sıçramalara karşı direnç  =   x
 
 

Kaynakçı Eldiveni E-1201 Kullanım Alanları 


Bir çok endüstride kaynak işlemlerinde, metal parçaların taşınması ve kesilmesinde, montaj ve kaplama işlemlerinde, ağır metal işlemlerinde, enjeksiyon kalıplarında, soğuk ve sıcak parçaların kullanımında, tamirat madencilik, yük taşıma gibi alanlarda ve demir çelik endüstüsinde kullanılır. Otomotiv ve demir çelik sanayilerinde çapak alma ve sıcak metal işlemleri sırasında kullanım için uygundur. Özellikle argon kaynak işleri için geliştirilmiş bir eldivendir.
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.